Sadecenar.com Sanal Mağaza’da satışa sunulan ürünleri en az bizim kadar seveceğinizi düşünüyoruz.

Bununla birlikte, Sanal Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde AÇIKMAMIŞ ÜRÜNLERİ iade ederek ödediğiniz tutarı kargo ücreti düşülmüş şekliyle geri alabilirsiniz. 

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının firmamıza 15 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.Bildirim için info@sadecenar.com a mail atabilirsiniz.

Sadecenar.com üzerinden satın alınan AÇILMAMIŞ ürünleri 15 günlük bu süre zarfında Web sitemiz ve mağazamızdan değiştirebilirsiniz.

Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

Firmamızdan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.